Naslouchání ženám

Víte, která psychoterapeutická metoda nejlépe funguje? Všechny, protože mají zhruba stejné výsledky. Jak je možné, že na použitém léčebném postupu nezáleží? Je to proto, že tím hlavním fungujícím faktorem je podpora.

Ženy to intuitivně vědí

Vypovídat se, to je jako odhodit část zátěže ze svých zad. Když se problémy pojmenují, ztrácejí na síle. Proto ženy probírají své trable s kamarádkami. Ne vždy je to ale možné. Ta správná přítelkyně nemusí být právě po ruce. Může se jednat o tak intimní trápení, že se stávají vnitřním tajemstvím i pro nejbližší osoby. Také se bohužel často stává, že dialog dvou blízkých žen jemoderní žena potřebuje, aby jí někdo porozuměl a aktivně naslouchal spíše dvěma souběžnými monology. Hojivý účinek sdílení se tím ztrácí.

Milé ženy, máme pro vás řešení. První pomoc pro ztracenou duši. Záchranný kruh ve vodě osamění. Profesionální službu “Naslouchám ti”, která pomáhá ženám k vnitřní spokojenosti. Nabízíme přirozené empatie a nezbytné aktivní naslouchání.

“Naslouchám Ti” si uvědomuje, jak jsou podpora a sdílení důležité. Každá žena potřebuje kamarádku, která si na ni vždy udělá čas, která umí naslouchat, která má otevřené srdce i mysl, ale radí, jen když je o to žádána. Kamarádku, které se nikdy nebude líbit stejný muž a která v žádné situaci nezneužije a ani nemá příležitost zneužít svěřené tajemství.

Každá žena potřebuje porozumění. Útočiště, do kterého se s důvěrou může stulit. Mateřskou náruč, jež ji obejme s pochopením. Všechny to víme, že kontakt slouží k otevření a sebepoznání. Všechny to vnímáme, že sdílení je způsob relaxace, jež otevírá dveře do uzavřené části nitra. Všechny to cítíme, že se po rozhovoru s někým, kdo nám skutečně naslouchá, cítíme lépe.

Autorka: Renata Šindelářová